Yhteystiedot

Myyntiassistentti

Hanna Tyni

hanna.tyni@auser.fi
Puh. 050 596 5745

Myyntiassistentti

Mia Kokko

mia.kokko@auser.fi
Puh. 050 375 6977

Varasto

Jarno Piiroinen

jarno.piiroinen@auser.fi
Puh. 050 431 5371

Sähkö- ja automaatiotuotteet

Janne Snygg

janne.snygg@auser.fi
Puh. 040 582 4232

Automaatio- ja pneumatiikkatuotteet

Tero Kiri

tero.kiri@auser.fi
Puh. 040 503 3863

Toimitusjohtaja, Automaatio- ja pneumatiikkatuotteet

Ami Kumpulainen

ami.kumpulainen@auser.fi
Puh. 044 347 4718

Ota yhteyttä

Soita myyntiimme tai jätä yhteystietosi viestillä, niin olemme teihin yhteydessä.

Puh. 05 3410 400
myynti@auser.fi

Tietojenkäsittelykäytäntö*
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Laskutusosoite

Paperilaskujen laskutusosoite:
Auser Oy Kotka
31304402
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostiosoite PDF-laskuille:
invoice-31304402@kollektor.fi

Verkkolaskuosoite

OVT: 003731304402
Välittäjätunnus: 003721291126
Jos käytätte pankkia operaattorina, välittäjätunnus: DABAFIHH

Käyntiosoite

Jylpyntie 35, 48230 Kotka
ark. 8.00 – 16.00